Банк "Надра" пообіцяв з березня виплатити всі відсотки за депозитами

"Надра Банк" з березня почне виплачувати всі відсотки за депозитами без обмежень.

Банк "Надра" з березня виплачуватиме відсотки за депозитами в повному обсязі без обмежень.

Про це йдеться в повідомленні банку. Згідно з наданою інформацією, на сьогодні фінансове становище банку "Надра" дозволяє виплачувати всім вкладникам – фізичним особам ринкові відсотки без обмежень.

В рамках спеціальних пропозицій з 17 лютого банк "Надра" пропонує всім клієнтам – фізичним особам, які мають грошові кошти на депозитному чи поточному рахунках (незалежно від суми і валюти вкладу), скористатися можливістю продовження депозитного договору і розміщення своїх коштів під ринкові процентні ставки.

За інформацією банку, за депозитними вкладами максимальна ставка складе 19,5% у гривні, 9,5% – у доларах США і 8,5% – у євро. Крім того, клієнти зможуть одержати додаткові бонуси.

Протягом 2010 року банк "Надра" планує продовжити послідовне виконання всіх узятих на себе в 2009 році зобов`язань перед клієнтами.

"Усього протягом 2010 року 99% вкладників – фізичних осіб, які підключилися до комплексної програми виплати депозитів, окрім уже виплачених минулого року, банк поверне близько 2,4 млрд. грн.", – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, 11 лютого банк "Надра" поновив часткові виплати за депозитами, згідно з раніше розробленими програмами.

10 лютого Нацбанк продовжив дію тимчасової адміністрації в банку "Надра" на один рік – до 9 лютого 2011 року.

Кабінет міністрів України 23 грудня 2009 року прийняв рішення про переведення вкладів фізичних осіб і частини активів з банку "Надра" в державний "Родовід Банк".

Читайте також:

Фірташу не вистачило грошей на банк "Надра"

Порятунок банку "Надра" буде коштувати інвестору 5,5-6 млрд грн

Банк "Надра" з 11 лютого відновить виплати депозитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: