Банк "Надра" поверне пенсіонерам по тисячі гривень

Іншу суму внесків банк за один раз виплатити не зможе й вкладникам буде запропоновано продовжити договір за депозитом.

Банк "Надра", який входить до групи найбільших в Україні, має намір почати виплати вкладникам-пенсіонерам з депозитами до 5 тис. гривень до 20% від суми вкладу з 20 квітня.

Про це в ході зустрічі із вкладниками банку повідомила тимчасовий адміністратор Валентина Жуковська.

"Ми плануємо починати з 20 квітня виплачувати до 20% вартості вкладів до 5 тис. гривень і зараз розглядаємо питання - чи зможемо ми на сьогоднішній день виплачувати внески від 5 до 10 тис. гривень", - сказала Жуковська.

Іншу суму внесків банк за один раз виплатити не зможе й вкладникам буде запропоновано продовжити договір за депозитом на 6 місяців.

Ця програма буде підготовлена до 10 квітня й розподілена між філіями, також будуть сформовані списки вкладників, які по черзі будуть діставати кошти.

У квітні місяці будуть виплачуватися внески, строк яких минув у лютому місяці, а із травня - березневі.

Жуковська також зазначила, що 27 березня два представники від Міжнародного валютного фонду відвідували банк і попередньо дали позитивну оцінку діям тимчасової адміністрації й стану банку в цілому.

Борг банку "Надра" перед нерезидентами, за даними тимчасової адміністрації, становить 880 млн. доларів. На сьогодні банк не оплачує ніяких відсотків, пов'язаних з обслуговуванням цього боргу.

Як повідомлялося, в лютому Національний банк ввів тимчасову адміністрацію в банк "Надра" задля налагодження фінансового стану банку. Тимчасовим адміністратором банку призначили Валентину Жуковську.

Читайте також:

Банк "Надра" попросив у держави 5 мільярдів гривень

У Харкові жінка прикувала і ледь не спалила себе в банку

Українським банкам дадуть 44 млрд. Виживуть тільки найсильніші

Проблемні банки не видають більше тисячі гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: