Банк "Надра" розрахувався із зовнішніми боргами

Банк реструктуризував заборгованість з єврооблігацій, заборгованість перед Експортно-кредитними агентствами, заборгованість з торговельного фінансування.

На початку серпня 2010 року банк "Надра" успішно завершив реструктуризацію зовнішньої заборгованості на суму близько 877 млн доларів.

Зокрема, банк реструктуризував заборгованість з єврооблігацій, заборгованість перед Експортно-кредитними агентствами, заборгованість з торговельного фінансування.

Як повідомлялося раніше, в червні 2010 року "Надра" досяг домовленості про реструктуризацію заборгованості за єврооблігаціями, заборгованості перед Експортно-кредитними агентствами і підписав відповідні договори, в яких викладені основні умови реструктуризації.

У липні 2010 року були досягнуті домовленості про реструктуризацію заборгованості з торговельного фінансування і субординованиої заборгованості та підписано відповідні договори про реструктуризацію.

Таким чином, успішно завершивши реструктуризацію зовнішньої заборгованості, банк "Надра" виконав основну вимогу Експертно-аналітичної ради з питань участі держави в капіталізації банків, яка передбачає рекапіталізацію фінустанови за участю держави.

Читайте також: 

НБУ ліквідував ще один український банк 

Доля "Надра Банку" залежатиме від МВФ

Інвестори спишуть банку "Надра" половину боргів 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: