Банк "Надра" спростував звинувачення Тимошенко

Банк "Надра" спростовує звинувачення Тимошенко про участь в корупційних схемах.

Банк "Надра" спростовує звинувачення Юлії Тимошенко про участь банку в будь-яких корупційних схемах і спекуляціях на фінансовому ринку країни.

"Рефінансування, отримане "Надра" від регулятора, направлене на заміщення коштів клієнтів і погашення зовнішніх позик банку", - сказано в повідомленні прес-служби банку.

"Надра Банк" вимагає від Тимошенко припинити звинувачення на адресу банку, "оскільки такі дії завдають збитків не акціонерам банку, а перш за все, простим вкладникам".

Вчора Тимошенко повідомила, що Окружний адміністративний суд заборонив виділення 3 млрд. грн. "Надра Банку" в якості рефінансування

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявила, що рішення правління НБУ про виділення кредиту у розмірі 3 млрд. грн. "Надра Банку" було прийнято, порушуючи закон про держбюджет на 2009 рік. Вона нагадала, що тимчасова слідча комісія ВР в ході своєї діяльності встановила, що кілька комерційних банків отримували кошти від НБУ "на корупційній основі" і були спрямовані не на підтримку економіки і видачу депозитних внесків, а на закупівлю валюти для подальших спекулятивних операцій.

"Надра Банк" займає шосте місце за об'ємом чистих активів.

Читайте також:
В Україні зникне половина банків
Тимошенко забрала гроші у великого банку
НБУ взяв під особливий контроль два крупних банки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: