Банк "Надра" віддає депозити заставними машинами

Вкладники скаржаться, що банк "Надра" робить усе, аби затримати повернення їхніх грошей.

Вкладників банку "Надра" змушують брати в кредит заставні автомобілі в обмін на повернення депозиту.

Про це розповіла харківська вкладниця банку Наталія (ім’я змінено, всі дані про жінку знаходяться в редакції ТСН.ua). За словами вкладниці, вона зіткнулася з труднощами, коли хотіла забрати свій депозитний внесок у сумі близько 108 тисяч гривень.

Для повернення грошей жінці майже в ультимативній формі запропонували придбати в банку заставне авто. При цьому машину їй запропонували за завищеною ціною, яка складалася з вартості самого автомобіля та відсотків, що кожного дня додавалися до цієї суми. Пропозицію працівники "Надр" зробили у загрозливій формі, пояснивши, що тільки так вкладниця зможе отримати свої гроші.

Наталія з пропозицією погодилася, але після цього в неї почалися нові проблеми. Банк почав затягувати процес оформлення придбання машини. В той же час, відсотки на суму її вартості накопичувалися, внаслідок чого жінка втрачала по 50-60 доларів на день.

Крім того, банк додав їй нові витрати, адже для оформлення кредиту змусив їздити між Харковом, Києвом, де знаходиться центральний офіс фінустанови, та Тернополем, де й потрібно було оформлювати право власності на авто. Всього процес оформлення кредиту та вимушених поїздок по Україні затягнувся з 24 липня до початку вересня.

Проблеми не завершилися й після оформлення кредиту. Представники банку "Надра" встановили ліміт на зняття коштів із депозитного рахунку в сумі 5 тисяч гривень, у той час, як внесок перевищував 100 тисяч гривень. Вирішити цю ситуацію вдалося тільки після скандалу.

Жінка також відзначила, що проблеми з депозитами виникли через політику київського керівництва банку, адже у харківському офісі їй не могли видати гроші без дозволу центрального керівництва.

Нагадаємо, у серпні міністр внутрішніх справ Юрій Луценко звинуватив колишнє керівництво банку "Надра" у пограбуванні вкладників. за словами голови МВС, в нього є інформація про незаконне використання коштів вкладників колишнім керівництвом банківської установи.

За словами прем'єра Юлії Тимошенко, зараз банк "Надра" перебуває у стані, недалекому від банкрутства. Глава уряду пообіцяла зробити цей банк державним, щоб почати повернення грошей вкладникам. Зараз у "Надрах" працює тимчасовий адміністратор.

Читайте також:

Тимошенко не задоволена адміністраторами в "Надра банку" і "Укрпромбанку"

Банк ''Надра'' звинуватили в пограбуванні вкладників

Банк "Надра" намагався вивести гроші вкладників за кордон

Банк "Надра" запропонував гасити валютні кредити в гривні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: