Банк "Надра" відсудив за борги 120 гектарів землі

Банк відстояв у судах право на повернення боргу компаній "Найт" і "К-Л-О". Обидві компанії відносяться до бізнес-групи Ігоря Єремеєва.

Тимчасова адміністрація банку "Надра" відсудила за борги у співвласника групи компаній "Континіум" Ігоря Єремеєва 120 га землі в Київській області.

Банк відстояв у судах право на повернення боргу компаній "Найт" і "К-Л-О". За даними самого банку, обидві компанії відносяться до бізнес-групи Ігоря Єремеєва, співвласника групи компаній "Континіум".

На сьогодні зобов’язання компанії "К-Л-О" перед фінустановою з урахуванням нарахованих відсотків, пенею і штрафів досягли 188,5 млн. грн., компанії "Найт" - 213,4 млн. грн.

Обидва позичальники до цього часу вже встигли збанкрутувати: приватне підприємство "Найт" - у травні, а компанія "К-Л-О" - у липні 2009 року. Тому за їх кредитами розраховуватимуться компанії-заставники - "Альфа Вест Ойл Груп" і "Молпром-Фактор". Таке рішення 25 січня ухвалив Київський апеляційний господарський суд.

У відповідачів є місяць (закінчується 25 лютого) для того, щоб подати касацію до Вищого господарського суду України.

Ціна судових розглядів - 120 га землі в Київській області, які, відзначає видання, з часу підписання кредитних договорів сильно знецінилися. У 2008 році вартість застав, наданих поручителями, цілком перекривала зобов’язання компаній "Найт" і "К-Л-О" перед банком "Надра".

Зокрема, під позику компанії "Найт" заставники надали 20 земельних ділянок загальною площею 62,34 га в Макарівському районі Київської області. На той час їх сукупна вартість складала 215,4 млн. грн., це на 4,4 млн. грн. більше відкритої кредитної лінії. Зобов’язання "К-Л-О" були забезпечені 31 земельною ділянкою в тому ж районі загальною площею 57,7 га, які оцінили в 199,4 млн. грн. (сума кредиту - 173 млн. грн.).

Читайте також:

Фірташу не вистачило грошей на банк "Надра"

Порятунок банку "Надра" буде коштувати інвестору 5,5-6 млрд грн

Банк "Надра" з 11 лютого відновить виплати депозитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: