Банк "Надра" закрив 77 своїх відділень

Тимчасовій адміністрації банку довелося вдвічі скоротити зарплату, зменшити кількість робітників та закрити 77 відділень по Україні.

Один з найбільших банків України "Надра" закрив 77 своїх відділень. Про це заявила тимчасовий адміністратор банку "Надра" Валентина Жуковська.

"Нам довелося закрити 77 відділень і ще в 57 призупинити ремонтні роботи", - сказала вона.

Жуковська зазначила, що закрито, в основному, відділення, які перебували на орендованих площах. Водночас "Надра" планує зберегти структурні підрозділи, розташовані в приміщеннях, які належать банку.

На початок 2008 року банк "Надра" мав у своєму розпорядженні мережу із близько 670 структурних підрозділів.

Серед інших заходів, прийнятих тимчасовим адміністратором - скорочення персоналу на кілька тисяч чоловік і зниження зарплати удвічі.

"Скорочено кілька тисяч людей, зарплата урізана практично вдвічі, банк відмовився від більшості орендованих приміщень, витрати на телекомунікації знизилися до мінімуму", - сказала Жуковська.

Частка проблемної заборгованості за виданими банком "Надра" кредитами залежно від сегмента кредитування, становить 7-15%, повідомила Жуковська.

Нагадаємо, Національний банк 10 лютого ввів тимчасову адміністрацію в банк "Надра" і призначив тимчасовим адміністратором Валентину Жуковську. Наразі в Україні десять банків, у яких введено тимчасову адміністрацію. Крім "Надри" це "Родовід банк", "Промінвестбанк", "Укрпромбанк", банк "Національний кредит", банк "Причорномор'я", "Київ", "Західінкомбанк", "Одеса-банк", "Трансбанк".

Читайте також:

Один із найбільших банків України вирішив віддатися державі

Львів’яни заблокували банк "Надра"

"Проблемним" банкам заборонили виплачувати пенсії

Вкладники влаштовують у банках спальні місця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: