Під час президентства Порошенка його банк удвічі збільшив активи

Дата публікації
Перегляди
4293
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під час президентства Порошенка його банк удвічі збільшив активи

Порошенко є власником 60% акцій "Міжнародного інвестиційного банку" / Фото: Facebook / Петро Порошенко

"Міжнародний інвестиційний банк" у рейтингу банків перемістився за останній рік із 78-го на 32 місце.

"Міжнародний інвестиційний банк", 60% акцій якого контролює президент України Петро Порошенко, за перші вісім місяців 2015 року збільшив свої активи майже у півтора разу. Для порівняння, загальні активи усіх українських банків упали на 6,32%.

Такі дані випливають зі звітності, яка розміщена на сайті Національного банку. Станом на 1 січня активи МІБ складали 3 млрд 217 млн 827 тис. грн (у тому числі в іноземній валюті – 2 млрд 61 млн 358 тис. грн). А вже станом на 1 вересня цифра зросла до 4 млрд 630 млн 333 тис. грн. Коли Порошенко лише став президентом, активи його банку були в 2,3 разу менші – 2 млрд 34 млн 417 тис. грн (станом на 1 липня 2014-го).

Нині в загальному рейтингу всіх банків за активами "Міжнародний інвестиційний банк" посідає 32 місце, на початку цього року було 47-ме, а рік тому – 78-ме. Це пояснюється не лише збільшенням капіталу, а й тим, що майже 60 банків в Україні визнали неплатоспроможними, завдяки частково чому фінустанова Порошенка піднялася в рейтингу.

Нагадаємо, другим крупним власником акцій "Міжнародного інвестиційного банку" є перший заступник керівника парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко (14,9%).

Структура влаcності "Міжнародного інвестиційного банку" from tsnua
Наступна публікація