Банк продає в Чорногорії частину острова

Найбільший банк Чорногорії виставив на продаж частину острова на Адріатиці.

Найбільший приватний банк Чорногорії "Перший банк", мажоритарним акціонером якого є брат нинішнього прем'єр-міністра Міло Джукановіча Ацо Джукановіч, виставив на продаж 3,7 гектара острова Світи Нікола в районі Будви за ціною 28 мільйонів євро, повідомили в понеділок чорногорські ЗМІ.

Власником цієї частини острова є скандально відомий сербський бізнесмен Станко Суботіч. За даними ЗМІ, він заклав землю для забезпечення кредиту, який не зміг повернути. Інша, незначна і нецікава для туристичної індустрії частина острова належить декільком чорногорським сім'ям.

Частина острова Світи Нікола Суботіч купив в 2007 році за 24 мільйони євро. Тоді він заявив про намір великомасштабних інвестицій, готовності будувати на острові готелі, вілли і порт, а потім можливому перепродажу нерухомості.

Проте цим планам не призначено було здійснитися - Сербія оголосила підприємця в міжнародний розшук за підозрою в контрабанді сигарет в Сербії і Чорногорії з 1999 по 2002 роки. Він був затриманий в Москві в квітні 2008 року, але не був екстрадований до Белграда. У справі про контрабанду тютюнових виробів проходив і сам Міло Джукановіч, проти якого розслідування вела італійська прокуратура.

Читайте також:

Економічний форум в Давосі завершився: антикризові підсумки

За добу в США закрили три банки

Зімбабве відмовиться від 12 нулів на банкнотах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: