Банкам заборонили самостійно встановлювати курси валют

Відтепер керівники філій та відділень банків не мають права самостійно встановлювати курси купівлі і продажу іноземних валют.

Курс валют
УНІАН
Національний банк заборонив керівникам філій та відділень банків самостійно встановлювати курси купівлі і продажу іноземних валют в структурних підрозділах банків. Про це сказано в повідомленні НБУ.

Згідно з повідомленням, курси валют в тому чи іншому банку повинні встановлюватися головою правління.

"Керівники відособлених підрозділів банку не мають права самостійно встановлювати курси купівлі і продажу іноземних валют за гривні в касах відособлених підрозділів банку. Голови правлінь уповноважених банків несуть особисту відповідальність за виконання вимог цього листа", - сказано в повідомленні.

Зараз курси валют у філіях та відділеннях банків, як правило, встановлюються керівниками цих структурних підрозділів.

Як повідомлялося, раніше НБУ вводив обмеження на відхилення курсів обміну готівкової іноземної валюти від офіційного, проте пізніше відмовився від такої практики

Сьогодні офіційний курс валют встановлений на рівні 7,700 грн. за долар і 10,0023 грн. за євро. В обмінних пунктах комерційних банків гривня подешевшала. Курс купівлі готівкового долара вранці 27 січня становив 7,9-8,1 грн. за долар. Продавали долари за ціною 8,2-8,5 грн.

Читайте також:
В обмінниках долар стрибнув до 8,5 грн.
Призначення Стельмаха головою НБУ визнано недійсним
НБУ: гривню обвалив "Нафтогаз"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: