Банки не готові віддавати депозити

Асоціація українських банків вважає передчасною можливу відміну мораторію на дострокове зняття депозитів.

Про це йдеться в заяві АУБ щодо заяв президента Віктора Ющенка та прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про те, що найближчим часом може бути відмінено мораторій на дострокове зняття вкладів з депозитів у банках.

"Позиція Асоціації українських банків з цього приводу є такою: для зупинення дії постанови НБУ №319 в частині відміни положення щодо дострокового зняття депозитів, в країні необхідно ліквідувати причини, які викликали дефіцит довіри між вкладниками, клієнтами та банками, а також між банками", - говориться в заяві.

В АУБ вважають, що спочатку треба, зокрема, повністю зняти проблему оздоровлення "Промінвестбанку" шляхом його продажу іншому власнику, забезпечити ліквідністю усі платоспроможні в Україні банки, забезпечити єдиний валютний курс і прозору передбачувану валютну політику держави, а також забезпечити відновлення роботи міжбанківського кредитного ринку та довіри між самими банками.

"Після зняття цих проблем, після відновлення довіри на банківському ринку та стабілізації депозитного ринку, відміна дії постанови НБУ №319 стане можливою та необхідною і НБУ, без сумніву, це оперативно зробить", - підкреслюється в заяві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: