Банкіри: гривня подорожчає найближчим часом

На переконання спеціалістів, на ринку склалася сприятлива ситуація для посилення курсу національної валюти.

В Україні найближчим часом триватиме зміцнення курсу гривні, переконаний директор департаменту казначейських операцій "Брокбізнесбанку" Ігор Давиденко.

За словами банкіра, такий прогноз ґрунтується на тому, що багато компаній зараз проводять платежі до бюджету, й це може збільшити пропозицію долара на ринку. В майбутньому, на думку Давиденка, на валютному ринку наступить стабільність.

Банкір відзначив, що в період з 16 по 20 листопада на міжбанківському валютному ринку спостерігалася стабілізація курсу долара до гривні на рівні 8,08-8,15 грн за долар із тенденцією до зміцнення курсу української валюти. За його підрахунками, міжбанк почав минулий тиждень з рівня 8,11-8,15 грн за долар, а закінчив на рівні 8,08-8,11 грн за долар.

На думку Давиденка, така ситуація пов'язана з періодом бюджетних платежів. Це, у свою чергу, призводить до збільшення продажів доларів на ринку і, відповідно, впливає на зміцнення курсу гривні.

Нагадаємо, раніше стабільність курсу гривні спрогнозував Національний банк.

За інформацією НБУ, з початку листопада обсяг припливу іноземної валюти до України перевищив обсяг відтоку. Така ситуація сприяла мінімізації витрат Нацбанку на підтримку курсу гривні та має стабілізувати курс української валюти.

Читайте також:

НБУ: в Україну прийшло багато валюти, тому гривня не впаде

Експерти: гривня впаде ще на 20%

В Україні майже повністю скасовано валютне кредитування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: