Банкіри прогнозують курс долара на рівні 8 гривень

Долар до кінця квітня буде стабільним і коштуватиме 7,90 - 8,10 гривень.

Банкіри прогнозують збереження курсу гривні на міжбанківському валютному ринку на рівні 7,90-8,10 грн. за долар до квітня, вважають банкіри.

"Я думаю, що тенденція зниження вичерпає себе в рамках 7,90-8,10 грн./дол.", - сказав перший заступник голови правління "Промінвестбанку" В'ячеслав Юткін. Він також зазначив, що зазначений рівень курсу гривні може зберегтися до червня.

Голова наглядової ради "Мегабанку" Віктор Суботін також прогнозує збереження курсу гривні на міжбанку на рівні близько 8 грн. за долар. Він також підкреслив, що кількість гривні на міжбанку збільшилася на 1,5 млрд. за 16 березня.

Банкір зазначив, що до рівня 7,5 грн. за долар гривня до кінця березня не зміцниться.

Начальник відділу випуску фінансових інструментів "Укрсоцбанку" Ерік Найман думає, що курс гривні на міжбанку збережеться на рівні, наближеному до 8,10 грн. за долар.

"Швидше за все, стабілізація буде на рівні, трохи вище за 8 грн. за долар, тому що з'явилася гривня на міжбанку, що буде підтримувати курс", - сказав він.

Банкір також додав, що зменшення "Нафтогазом" обсягу закупівлі газу тільки позитивно вплине на динаміку курсу гривні на міжбанківському валютному ринку, тому що долар буде скуповуватися менше.

Як повідомлялося, сьогодні торги на міжбанку проходять у діапазоні 8,145-8,165 грн. за долар і 10,52765-10,6085 грн. за євро. У пунктах обміну валют комерційних банків гривня у вівторок посилилася на кілька копійок. Курс купівлі долара в обмінниках вранці 17 березня становив від 7,90 до 8,16 грн. Курс продажу - 8,22-8,35 грн. за долар.

Читайте також:

Нацбанк звітує про приборкання валютного ринку

Боржники стали в черги за "пільговими" доларами

Долар впав майже до 8 гривень

Долар впаде до 7,5 грн., якщо люди повернуть гроші в банки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: