Банківська система України відноситься до найслабших у світі

S&P : Банківська система України відноситься до групи слабких.

У міжнародному рейтинговому агентстві Standard&Poor's (S&P) заявили, що українська банківська система відноситься до групи слабких через високий рівень странового ризику.

За даними агентства, банківська індустрія України входить до групи 10 (найсильніші входять до групи 1, а найслабші в групу 10) на підставі оцінки страхових ризиків банківської системи, яка характеризує сильні і слабкі сторони в порівнянні з іншими країнами.

Як відмічають аналітики, банківська система України як і раніше схильна до виключно високих кредитних ризиків внаслідок постійних проблем з якістю активів, що призводить до низької прибутковості банків.

"Українським банкам буде потрібно два-три роки для відновлення їх показників, і, зокрема, для того, щоб якість активів повернулася на докризовий рівень. За нашими оцінками, доля проблемних кредитів (включаючи реструктуровані) нині складає близько 50%, і ми прогнозуємо тривалий і важкий період врегулювання пов'язаних з ними проблем",- вважають фахівці S&P.

Нагадаємо, міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings 28 березня повідомило, що українським банкам доки не вдалося впоратися з наслідками кризи і істотно понизити долю проблемних кредитів.

Читайте також:

Банки вперше з початку кризи вийшли в плюс

Банки-банкрути винні своїм вкладникам 2,5 мільярда

Доходи українських банків збільшились на 5%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: