Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Банку Камбіо" не допомогла фінансова "реанімація" - відправили на ліквідацію

Фінустанова не виконувала зобов'язання перед вкладниками і кредиторами, порушувала вимоги НБУ.

В Україні стало ще на один комерційний банк менше. Нацбанк своєю постановою від 27 лютого відкликав банківську ліцензію та розпочав процес повної ліквідації неплатоспроможного "Банку Камбіо".

Ще на початку грудня у фіну станову ввели тимчасову адміністрацію, але "реанімаційні" заходи не допомогли врятувати неплатоспроможний банк.

"Цьому передувало невиконання банком зобов'язань перед вкладниками і кредиторами та численні порушення нормативно-правових актів регулятора. Так, за результатами інспекційної перевірки були виявлені значні ризики в діяльності ПАТ "Банк Камбіо", зокрема кредитний ризик і ліквідності. Якість активів банку була визнана низькою, а резерви сформовані за ними – недостатніми. Зазначене спричинило недостовірне відображення реального результату діяльності й капіталу ПАТ "Банк Камбіо" та високий дефіцит ліквідних коштів, пов'язаний з незадовільною якістю активів і відсутністю своєчасної підтримки з боку акціонерів банку", - уточняє прес-служба НБУ.

Тим часом голова Нацбанку Валерія Гонтарева повідомила, що процес "зачистки" банківської системи України від неплатоспроможних установ уже перебуває на фінішній прямій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції