Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батькам першачків знадобиться до 6 тисяч гривень, щоб відправити дитину до школи

Шкільні ярмарки штурмують через ціни на будь-який гаманець

До початку навчального року залишилось два тижні - тож батьки й діти активно обирають, міряють і купують. І поки малеча насолоджується останніми тижнями "сводоби", у дорослих - стрес від того, як швидко худне гаманець, йдеться в сюжеті ТСН. 

Шкільні ярмарки зараз буквально штурмують. Перелік потрібних речей здається нескінченним. А для дітей іще й незрозумілим.

Усе має подобатись і дитині, якій носити, і батькам, які за це платять -  без-двох-тижнів першокласниця Влада переміряла вже десятки речей. Зрештою, обирають таки старші, адже лише вони знають, на яку суму можуть розраховувати.

Розпродаж усе по 100 і достатньо дорогі речі - піджак десь за 700 гривень. Вибір тут на будь-який гаманець. Середня ціна за спідничку 400 гривень, кажуть продавці.

Аби зібрати першачків батьки довго відкладали. Продавці кажуть, знадобиться тисяч шість.

Особлива увага на рюкзаки. Дітям головне, щоб улюблені персонажі були. Батьки готові платити за здоров'я. Рюкзаки з ортопедичною спинкою не дають сильного навантаження на дитячий хребет. Коштують десь по  500 гривень. Батькам на замітку: рюкзак без дитини не купуйте. Чадо має поміряти і вирішити чи все зручно.

А потім приготуйтеся його заповнити: зошити – обов'язково з чіткими лініями і клітинками, щоб дитина не напружувала зір, альбом, ручки, олівці. Канцелярія забере гривень 200. Мінімум. Бо виробники добре орієнтуються на вподобаннях дітей і кожна модна яскрава картинка обходиться дорожче.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції