Бензин подорожчав, тому що люди стали менше їздити

Бензин марок А-95 та А-92 подорожчав на 10 копійок.

Бензин подорожчав на 10 копійок - А-95 до 5,78 грн. за літр, А-92 - до 5,58 грн. за літр. А-76, який використовують менше, зберіг свою ціну - 5,28 грн. за літр. Ціна на дизпаливо впала на 10 коп. - до 5,78 грн.

Експерти пов'язують це з тим, що люди стали менше їздити на авто. "На зростання цін вплинуло... зниження попиту з боку споживачів, - говорить директор НТЦ "Психея" Сергій Сапегін. - Тому, не дивлячись на те, що ціна на імпорт на кордоні навіть впала, в роздробній торгівлі продавці її підняли, щоб заробити на збільшенні прибутку. Думаю, що поки люди мало їздять, ціни і далі поступово підвищуватимуться, як мінімум до кінця цього місяця".

У свою чергу, виконавчий директор консалтингової компанії UPECO Сергій Куюн вважає, що у трейдерів немає підстав підвищувати роздрібну ціну. "Дійсно, комерційні перевезення впали на 30-40%, але водії-приватники стали заправлятися всього на 10% менше, - вважає Куюн. - В світі вартість нафтопродуктів падає, тому і у нас ціни на них повинні до кінця місяця знизитися до колишнього рівня, а то і нижче - до 5,60 грн. за літр А-95. Ну а дизпаливо через те, що на нього немає акцизу (з 1 січня через підвищення податку на бензин він поступово подорожчав на 40-45 коп.), впаде на 5-10 коп. нижче за бензин".

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Тимошенко повідомила, що у зростанні цін на нафтопродукти в країні винна непродумана валютна політика Національного банку.

Читайте також:
Ціна на нафту опустилася нижче 35 доларів за барель
Літо 2009: ціни на авто знизяться вдвічі
Люди втратили довіру до світової економіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: