Бензин в Україні подорожчає на 50 копійок

Скасування пільг на імпорт нафтопродуктів для кременчуцької компанії "Лівела"позначиться безпосередньо на споживачах.

Ціни на бензин в Україні можуть підвищитися через те, що кременчуцька компанія "Лівела" втратила право ввозити в Україну нафтопродукти без сплати ввізних податків і зборів. Днями Енергетична регіональна митниця в судовому порядку домоглася скасування привілеїв для нафтотрейдера.

На думку експертів, скасування пільг на імпорт нафтопродуктів для "Лівели" повинно позитивно позначитися на ситуації на ринку. Сформована через маніпуляції з пільговим імпортом ситуація негативно позначалася на українському ринку і знижувала його привабливість.

У той же час скасування пільг позначиться вже безпосередньо на споживачах. Після того як нафтопродукти, імпортовані на пільгових умовах, підуть з ринку, експерти очікують зростання цін на заправках у середньому на 50 копійок за літр.

До цього рішення дочірнє підприємство українсько-польської компанії "Тайстра" "Лівела", використовуючи ексклюзивні пільги, активно розширювало свою діяльність. Частка трейдера на ринку нафтопродуктів, за останніми даними, перевищила 40%. Тим часом інші оператори почали втрачати клієнтів і зупиняти виробництво палива.

Нагадаємо, днями Антимонопольний комітет почав перевірки великих нафтотрейдерів у зв'язку з підвищенням роздрібних цін на нафтопродукти.

Читайте також:

На українців чекає чергове зростання цін

Париж потерпає від нестачі бензину

Бензин дорожчатиме на 5 копійок щотижня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: