Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Беркут" знову в Києві та протистояння Росії з Україною на "Євробаченні" – анонс програми "Гроші"

Програма "Гроші" вийде в ефір на "1+1" 29 лютого о 22:00.

Сьогодні, 29 лютого, програма "Гроші" на телеканалі "1+1" розкаже про наступне.

Журналісти програми провели черговий соціальний експеримент та перевірили, як реагуватимуть перехожі у столиці, що просто на вулиці зустрінуть "беркутівця" у формі та з георгієвською стрічкою? Як відреагують можновладці, повз чиї будівлі прогулюватиметься подібний "персонаж", та чи відреагують узагалі?

Також "Гроші" дізналися деталі протистояння між Росією та Україною щодо участі в "Євробаченні" – що може "викинути" Росія, щоб не допустити претендентку від України до участі у конкурсі?

Однією з тем програми стане також ситуація у місті Суми, де після одного з сюжетів програми "Гроші" було відкрито кримінальну справу щодо місцевого афериста, який намагався відмити гроші та відібрати приміщення у дитячого інтернату.

Автори програми також проаналізували останні декларації про доходи українських політиків, та з'ясували, хто з них вказав правдиві дані, а хто традиційно "змахлював".

"Гроші" також повернуться до теми епідемії грипу в Україні, та з'ясують, чому одразу після її закінчення був звільнений головний епідеміолог країни.

Нагадаємо, що програма журналістських розслідувань "Гроші" виходить щопонеділка о 22:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції