Берлін опинився на останньому місці за рівнем добробуту у Німеччині

Берлін поступається іншим містам Німеччини за рівнем добробуту та показниками розвитку.

Берлін опинився на останньому місці за рівнем добробуту у Німеччині
Панорама Берліну
Столиця Німеччини зайняла останнє місце за рівнем добробуту та економічного розвитку серед всіх 16 федеральних земель країни, - йдеться в дослідженні, проведеному фахівцями об'єднання "Нова соціальна ринкова економіка" (INSM).

Майже 20 відсотків мешканців Берліна в тій чи іншій формі залежать від допомоги держави. 14 відсотків - безробітні (у середньому по країні цей показник становить 7,8 відсотка). Одна чверть населення має іммігрантське походження, 40 відсотків мігрантів сидять без роботи.

Згідно з показниками, що характеризують динаміку розвитку, Берлін посів лише шосте місце, пропустивши поперед себе п'ять "нових" східнонімецьких земель колишньої НДР: Саксонії-Ангальт, Бранденбург, Мекленбург-Передня Померанія, Саксонії і Тюрінгію.

При цьому Берлін є найбільшим містом Німеччини і займає друге місце в Європі за чисельністю населення після Лондона. Як відзначає видання Welt, в майбутньому ситуація навряд чи покращитися: зараз 11 відсотків берлінських школярів закінчують навчання, так і не отримавши атестат.

Берлін досі залишає за собою звання сучасного та модного міста і привертає безліч креативних, енергійних людей, однак, як пише Welt, посилаючись на слова представників бізнесу, червоно-червоний уряд з представників соціал-демократів і "лівих" не робить нічого, щоб по справжньому використовувати цей потенціал.

Економічна політика мера міста Клауса Воверайта, який робить акцент на розвиток індустрії розваг, і, на думку критиків, готовий перетворити місто на суцільний майданчик для різного роду вечірок та фестивалів, позбавляє місто конкурентоспроможності, перш за все, у виробничих високотехнологічних галузях.

Нагадаємо, що недавно колишній міністр фінансів Берліна, а тепер член правління Федерального банку Тіло Саррацін, також досить різко висловився про ситуацію в Берліні, зазначивши, що приплив до міста некваліфікованої робочої сили в особі іммігрантів з мусульманського світу, які найчастіше не хочуть інтегруватися, «сидять» на виплатах або торгують, гальмує розвиток міста, що потребує, на його думку, перш за все в "мізків". 

Читайте також:

Головний доказ смерті Гітлера виявився фальшивим

У Німеччині майже півмільйона євро три роки пролежали в бюро знахідок

Потік іноземної валюти до України вже три місяці перевищує потік валюти за кордон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: