Без автівок і коштовностей. Декларація кандидата у президенти Новака

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новак має земельні ділянки і недобудований дім на Київщині.

Економіст, кандидат у президенти Андрій Новак за 2017 рік задекларував дві земельні ділянки 614 та 608 кв.м і недобудований житловий будинок 243 кв.м в Київській області.

У декларації Новак вказав отримання благодійної допомоги у розмірі 38 400 грн та 930 тис. грн готівкових коштів. Він також задекларував авторське право на книгу "Як підняти українську економіку".

Його дружина у 2017 році отримала 275 400 грн зарплатні, вона тримає 18 тис. доларів і 63 тис. грн готівкових коштів. 

Нагадаємо, 3 лютого Центральна виборча комісія завершила прийом документів для реєстрації кандидатами на виборах президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Загалом документи подали 89 осіб, причому 17 із них - в останній день подання документів. Зокрема, йдеться про висунутого партією "Сила людей" журналіста Дмитра Гнапа та нардепа Надію Савченко, документи замість якої до Центрвиборчкому принесла її сестра, причому без застави у 2,5 млн грн.

Зараз у ЦВК є ще час для розгляду всіх поданих заявок. Цей термін спливе 8 лютого включно, а вже 9 лютого Центрвиборчком мусить оприлюднити остаточний список кандидатів у президенти України.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Ознайомитись з повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.

ВідеоБез землі та нерухомості: НАЗК оприлюднило декларацію Анатолія Гриценка

Все задеклароване кандидатом у президенти нерухоме майно належить його дружині. Дві земельні ділянки в Обухівському районі загальною площею 8 тисяч кв.м., садовий будинок - 347 кв.м., п’ять квартир. У Гриценка на банківських рахунках лежать 135 тисяч доларів. Готівкою зберігає 36 тисяч доларів та 120 тисяч гривень. 

Без землі та нерухомості: НАЗК оприлюднило декларацію Анатолія Гриценка

Залиште свій коментар

Вибір редакції