Без машини і п'ять гривень в банку: новий глава АП оприлюднив декларацію про доходи

Основний дохід Ігор Райнін отримав від продажу нерухомості.

Призначений у серпні глава адміністрації президента України Ігор Райнін у своїй електронній декларації вказав, що ні він, ні члени його сім'ї не володіють машиною.

У 2015 році він отримав зарплату в сумі 16,3 тис. грн під час роботи в АП і 111,7 тис. грн на посаді глави Харківської ОДА. Основний його дохід склали гроші, виручені від продажу нерухомості, - 795,4 тис. грн.

Ігор Райнін тримає в банках 2589 доларів і п'ять гривень, готівкою – 30 тис. доларів, 15 тис. євро і 200 тис. грн.

Його дружина володіє 10% акцій ТОВ "Український науково-виробничий центр "Охорона праці", де за минулий рік вона заробила 42,5 тис. грн і отримала дивідендів на 28 тис. грн. Крім того, вона отримала матеріальну допомогу в сумі 1700 грн.

Дружина глави АП не тримає гроші в банках, на руках у неї 10 тис. доларів і 50 тис. грн. Його син тримає в банку 17 грн.

З нерухомого майно Ігор Райнін вказав квартиру в Харкові площею 74 м. кв

Нагадаємо, сезон заповнення електронних декларацій добігає кінця. Ось уже в ніч проти понеділка, 31 жовтня, система не прийматиме інформацію від українських посадовців. Протягом останнього часу чиновники особливо активізувалися. Зокрема, станом на 28 жовтня, декларації подали понад 70 тисяч посадовців. Топ скандальних е-декларацій читайте на сайті ТСН.ua.

ВідеоУкраїнці продовжують дізнаватись про статки українських чиновників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: