Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Без сільського господарства: Туреччина може підписати з Україною угоду про ЗВТ

Переговори на експертному рівні були пожвавлені.

Україна не ставить конкретних термінів щодо підписання цієї угоди. Туреччина готова підписати з Україною угоду про зону вільної торгівлі, але не хоче включати до неї розділ щодо сільського господарства.

Про це сказав посол Туреччини в Україні Йонет Тезель, - пише УНІАН.

"Ми готові підписати цю угоду, але ми не хочемо включати туди сільськогосподарський розділ", - сказав посол.

Він зазначив, що Туреччина провела переговори щодо укладення 32 угод щодо зоні вільної торгівлі з іншими країнами і завжди передбачала особливі умови для сільськогосподарської продукції. Директор протокольного департаменту Міністерства закордонних справ Ольга Чубрикова зазначила, що Україна має політичну волю для підписання угоди про ЗВТ з Туреччиною, але керівництво України бажає, щоб цей документ був взаємовигідним, відповідав інтересам обох держав. У зв'язку з чим Україна не ставить конкретних термінів щодо підписання цієї угоди.

Переговори на експертному рівні були пожвавлені і був сформований пакет проблемних питань, щодо якого сторони не можуть дійти згоди. Цей пакет має бути винесений на вищий політичний рівень для остаточного розв'язання проблем.

Нагадаємо, що 1 січня 2016 року набула чинності Угода про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі Україна-ЄС в рамках угоди про асоціацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції