"Безкоштовні" городи від Азарова будуть коштувати тисячі доларів

Тотальна українська корупція зробить неможливим виділення безкоштовних земельних участків під городи.

Приватизація землі під городи, які обіцяв українцям прем'єр-міністр Микола Азаров, може виявитися далеко не безкоштовною. Через хабарництво виділення земельного участка може обійтися в суми від декількох сотень гривень у віддалених районах до декількох тисяч доларів поблизу великих міст. Про це заявив президент Земельного союзу України Андрій Кошіль.

Кошіль відмітив, що згідно із Земельним кодексом, кожен громадянин може безкоштовно приватизувати для ведення садівництва до 12 "соток". Щоб отримати землю, потрібно написати клопотання в місцеву раду, пише Сегодня.

"Але отримати землю складно: спершу потрібно "переконати" раду прийняти рішення про виділення землі. А далі - складна процедура оформлення ділянки. Як наслідок, "безкоштовна" приватизація може вилитися в платежі "за прискорення", - заявив Кошіль.

На його думку, потрібно встановити чіткі терміни узгоджень і вимоги до документації, ввести відповідальність чиновників за невиконання ними обов'язків. Інакше земля буде доступна тільки "своїм" людям, а корупції не уникнути.

Нагадаємо, Микола Азаров доручив главам місцевих адміністрацій до осені провести ряд заходів, спрямованих на стабілізацію ситуації на продовольчому ринку, у тому числі сприяти у виділенні ділянок під городи громадянам.

Читайте також:

Азаров придумав, як забезпечити українців продуктами: дати їм городи

Каструля борщу на Донбасі обходиться майже у 60 гривень

Антимонопольний комітет пообіцяв карати за дорогі продукти на Великдень

Овочі та фрукти подорожчали за рік на 43%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: