Безробітних буде менше за два роки

У сфері зайнятості найважчим буде наступний рік, але і на швидке полегшення ситуації в українському уряді не чекають.

Мінпраці та соціальної політики прогнозує, що стабілізації на українському ринку праці почнеться тільки у 2010 році.

В той же час, у році наступному внаслідок кризових явищ "реальним представляється скорочення як неефективних, так і конкурентоздатних робочих місць", відзначають урядовці.

Мінпраці прогнозує, що перелом негативних тенденцій відбудеться у 2011 році. Саме тоді почнеться зростання рівня зайнятості українців.

А у 2012 році рівень безробіття становитиме 5,5% від економічно активного населення у віці 15-70 років - всього 1,2 мільйона людей. Чисельність зайнятого населення до 2012 року зросте до 21,1 мільйона, а рівень зайнятості - до 59,3%.

На думку Мінпраці, стабілізації на ринку праці сприятиме участь українців у підготовці до Євро-2012, вихід із тіні трудової міграції та інші чинники.

Нагадаємо, на наступний рік Україні прогнозують високий рівень безробіття. Федерація роботодавців України, наприклад вважає, що у лютому-березні 2009 року кількість безробітних українців зросте у чотири рази і досягне 3-3,5 мільйона людей.

В той же час, у Державному центрі зайнятості побоюються, що наступного року в Україні можуть почати затримувати допомогу з безробіття.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: