Безробітним американцям дозволили не платити по іпотеці

Американеців, які втратили роботу, не зможуть виселити із будинків, куплених за іпотеку.

Адміністрація Барака Обами внесла зміни в законодавство США, згідно з якими кредитні компанії не зможуть вимагати тривалий час іпотечних внесків з позичальників, які втратили роботу.

Нововведення допоможе сотням тисяч людей уникнути появи кредитної заборгованості і, як наслідок, конфіскацію банком будинку або квартири.

Тепер іпотечні компанії, які видають кредити у рамках програми Федерального правління житлового будівництва (Federal Housing Administration), повинні впродовж 12 місяців не застосовувати будь-яких санкцій, включаючи штрафні, проти безробітних позичальників, у яких є борг.

Таким чином, американець, який втратив роботу, зможе безкоштовно жити в придбаному по іпотеці будинку або квартирі.

Влада США заявила, що нововведення давно чекали багато позичальників. За словами міністра житлового будівництва Шоуна Донована, фінансові організації повинні найближчим часом змінити іпотечні контракти.

Варто відзначити, що вилучення банком закладеного під іпотечний кредит майна стало масовою проблемою після початку фінансової кризи у 2008 році. Мільйони американців через неможливість вносити щомісячну плату по кредиту втратили єдине житло. Нині в США близько 9% працездатного населення не має роботи.

Нагадаємо, що 8 липня Верховна Рада ухвалила закон, який не дозволяє кредиторам виселяти громадян з квартир за рішенням суду або постановою прокурора у разі невиплати іпотеки.

Читайте також:

Рада заборонила виселяти з квартир за несплачену іпотеку

США впритул наблизилися до дефолту

Обама готовий навісити на США нові борги, щоб протистояти фінансовій кризі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: