Безробітним можуть припинити виплачувати допомогу

Директор Державного центру зайнятості Володимир Галицький каже, що з кінця січня можливі затримки виплат допомоги з безробіття.


Володимир Галицький розповів, що станом на 1 грудня до служби зайнятості звернулося 695 тисяч людей. На кінець року очікується, що на обліку перебуватиме 700-800 тисяч безробітних. Щодня на облік в середньому стає 6-8 тисяч людей. Водночас кількість пропозицій роботи щодня зменшується на 1,5-2 тисячі. Найскладніша ситуація у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Полтавській та Харківській областях.

Зайнятість
УНІАН
Центри зайнятості очікують напливу безробітних наприкінці січня
Галицький запевняє, що до кінця року допомога з безробіття буде виплачуватися вчасно, але з кінця січня – початку лютого можливі затримки, а наприкінці березня – на початку квітня Фонд може взагалі припинити виплати.

Аби цього не сталося, Галицький пропонує збільшити відрахування до Фонду соціального страхування на випадок безробіття з 1,8% до 2,3-2,4%. Відповідний закон має ухвалити Верховна рада.

За словами Галицького, найскладніша ситуація у банківському секторі, будівництві, металургійній та хімічній галузях.

Директор центру зайнятості каже, що вони розробили антикризовий законопроект. У ньому передбачено перекваліфікацію і закріплення робочого персоналу на діючих підприємствах, для того, щоб зберегти найбільш кваліфікованих працівників.

Галицький прогнозує, що наступного року рівень безробіття сягне 8-9,4%.

Як повідомляв ТСН.ua, у листопаді цього року рівень безробіття в Україні збільшився на 20,7% порівняно з жовтнем, і кількість безробітних склала 639,9 тисячі.

Заступник голови Секретаріату президента Роман Безсмертний прогнозував, що у 2009 році безробітними будуть 5 млн. українців.

ВідеоБезробітні шикуються у черги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: