Безробіття серед молоді в Європі б'є рекорди

Безробіття серед молоді у країнах єврозони ставить нові рекорди.

У Польщі, Великій Британії та Італії рівень безробіття досяг найвищих за останнє десятиліття значень, а в країнах єврозони - перевищив докризовий показник. У лютому 2008 року середній рівень безробіття в зоні євро становив 14,6%, а в лютому цього року він досяг 20,4%.

У Великій Британії кількість молодих безробітних у віці від 16 до 24 років цього року зросла до 974 тисяч - це рекорд з 1992 року. Більше половини молодих британців заявили про те, що думають про переїзд на заробітки за кордон.

У Польщі на обліку зайнятості стоїть близько півмільйона осіб молодше 25 років. Більшість поляків вважають, що отримати хорошу посаду можна тільки за наявності зв'язків. Кожен четвертий випускник впевнений, що не варто навіть намагатися знайти роботу. Решта школярів готові шукати роботу в іншому місті і отримувати зарплату нижче своїх очікувань. Більшість випускників "були б щасливі" заробляти 540 євро на місяць.

У листопаді минулого року рівень безробіття серед молоді в Греції досяг 35%.

Під час кризи рівень безробіття серед молоді у Франції збільшився більш ніж удвічі. У другій чверті 2009 року один з чотирьох молодих людей вважався безробітним.

В Італії в кінці 2010 року безробіття серед молоді досягло рекордних значень з 2004 року - середній рівень її по країні становив 29%. Практично кожен третій житель країни до 25 років був безробітним.При цьому 50% жителів Італії, які не досягли 25-річного віку, у пошуках заробітку хочуть виїхати з країни.

Рівень безробіття в Іспанії серед молоді становить 42,8% - більш ніж удвічі більше, ніж загальне число безробітних.

Читайте також:

Українці бояться безробіття більше, ніж громадянської війни

У світі нараховується 205 мільйонів безробітних

У Києві аферисти-рекрутери обирають тих, хто шукає роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: