В Україні знову зменшилася кількість безробітних

Кількість безробітних, що встали на облік, скоротилася на 32,4 тисячі осіб, до 526,3 тисяч.

В Україні рівень безробіття станом на 1 листопада скоротився. До 1 листопада кількість безробітних, що встали на облік, скоротилася на 32,4 тисячі осіб, до 526,3 тисяч (303,1 тисячі жінок і 223,2 тисячі чоловіків).

За даними Державної служби зайнятості (ДСЗ), на 1 жовтня статус безробітних мали 508,4 тисяч осіб. У ДСЗ зазначають, що кількість вакансій збільшилася на 3,3 тисячі, до 77,5 тисяч. З початку року працевлаштовані 523,2 тисяч безробітних, з яких більше 70 тисяч осіб - у жовтні.

Варто зауважити, що, за офіційними даними, рівень безробіття в Україні постійно знижується, починаючи з лютого місяця. Якщо на початку весни було зареєстровано понад 906 тисяч безробітних, то в квітні вже 808 тисяч, а в червні - 658 тисяч.

Але слід зазначити, що основою для розрахунку офіційних показників безробіття є звітності місцевих центрів зайнятості. А ставати на облік туди безробітні українці не поспішають. Без уваги Держкомстату також залишаються ті громадяни, які перебувають у неоплачуваних відпусках.

Читайте також:

Нацбанк очікує, що фінансова криза триватиме ще рік

Fitch знизило рейтинг трьох найбільших міст України

Ющенко: НБУ надрукував 31 мільярд на газ, пенсії та зарплати

Економісти: до кінця року долар подорожчає до 9 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: