Безробіття в Європі досягло рекордного за 10 років рівня

Більше 5 мільйонів молодих європейців не можуть знайти собі роботу. Ще 10 мільйонів безробітних - люди з досвідом.

Безробіття
Безробіття в країнах єврозони досягло найвищої за останні 10 років позначки через наслідки найглибшої в післявоєнні роки рецесії, яка продовжує позначатися на економіці країн ЄС.

Рівень безробіття в 16 країнах зони євро і 27 країнах Євросоюзу в липні виріс до рівня 9,5% і 9% економічно активного населення (15,1 мільйонів людей і 21,794 мільйонів людей відповідно).

Європейське зростання відбувається на тлі поліпшення ситуації в США, де в липні безробіття вперше за рік знизилося з 9,5% до 9,4%.

Згідно з даними, опублікованими 1 вересня Eurostat, найвищий рівень безробіття в Європі як і раніше - в Іспанії: у липні він виріс з 18,2 до 18,5%. Услід за Іспанією йдуть Латвія (17,4%) і Литва (16,7%). Найнижчий рівень - як і раніше в Нідерландах (3,4%) і Австрії (4,4%).

Безробіття серед європейських жінок вище, ніж серед чоловіків: рівень чоловічого безробіття в липні в 16 країнах єврозони становить 9,3%, а жіночого - 9,8%. У 27 державах Євросоюзу ці дані майже рівні (9,1% і 9% відповідно).

Найбільше від безробіття страждає молодь (до 25 років): 19,7% в зоні євро і 19,8% в Євросоюзі в цілому. При цьому в Іспанії і Литві без роботи залишаються практично кожна третя молода людина (38,3% і 30,9% відповідно).

Раніше Eurostat вже повідомляв, що сьогодні не можуть знайти собі роботу більше 5 мільйонів молодих європейців.

Читайте також:

Вперше за рік у США скоротився рівень безробіття

Кожному п'ятому українцю восени загрожує безробіття

В Україні офіційно один з найнижчих рівнів безробіття у світі

ООН: безробіття загрожує 51 млн. людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: