Бі-бі-сі звільнить 3 тисячі співробітників

Бі-бі-сі збирається звільнити близько трьох тисяч співробітників, аби скоротити дефіцит бюджету.

Британська телерадіокорпорація Бі-бі-сі з метою зменшення збитків збирається звільнити 12% своїх працівників, що складе не менше 2 тисяч 800 чоловік, повідомляє у вівторок газета "Файненшл таймс".

"Генеральний директор корпорації Марк Томпсон протягом найближчих п'яти років має намір скоротити збитки бюджету, обсяг якого - трохи більше трьох мільярдів фунтів стерлінгів на рік," - пише видання.

Звільнення співробітників дозволить щорічно економити кошти в обсязі 6% річного бюджету Бі-бі-сі.

Томпсон відзначив, що зростання абонентної платні, за рахунок якої існує корпорація, навіть не компенсує втрат від зростання інфляції.

"Як повідомляється, керівництво Бі-бі-сі не пішло на закриття одного або більше каналів, таких як "Бі-бі-сі 3", і вважало за краще натомість почати звільнення персоналу," - відзначає видання, додавши, що скорочення торкнуться, перш за все співробітників, які безпосередньо займаються створенням теле- і радіопрограм.

Масові звільнення можуть початися тільки після того, як рада управляючих Бі-бі-сі (ВBC Trust), засідання якої заплановане на 17 жовтня, схвалить плани Томпсона.

Це може стати другим випадком такого масштабного скорочення співробітників менш ніж за три роки: у березні 2005 року було звільнено 3 тисячі 780 чоловік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: