Білий дім за рік подешевшав на 5%

Резиденція американських президентів, якби її можна було продати, коштувала 292,5 млн дол. За рік Білий дім втратив 5% вартості.

Резиденція американських президентів безцінна, однак експерти щорічно дозволяють собі розглядати Білий дім як об'єкт нерухомості.

Так, днями встановили, що він, поряд з іншими житловими будинками в США, втратив у ціні в 2009 році.

За минулий рік маєток, розташований у Вашингтоні за адресою 1600, Пенсільванія авеню, втратив у вартості 5,1%. У 2009 році оцінна вартість Білого дому знизилася з 308 млн до 292,5 млн доларів.

"Це відображає тенденцію на ринку нерухомості в цілому по країні", - відзначають експерти. В середньому всі об'єкти нерухомості в США за 2009 рік подешевшали на 5%.

До речі, за оцінками фахівців, в 2008 році резиденція американських президентів подешевшала менше, ніж інші будинки в США. Оціночна вартість Білого дому тоді опустилася на 24 млн, що склало 7,2%, у той час як падіння цін на житло склало 11,9% в середньому по країні.

Побудований в 1792 році Білий дім стоїть на 18 акрах землі. Його площа становить 5,1 тисячі квадратних метрів. У ньому 132 кімнати, в тому числі 16 спалень, 35 санвузлів, три кухні, три ліфта, 28 камінів і підземний бункер.

14% американців у ході опитування в грудні минулого року відповіли, що бажають, аби їх сусідом був Барак Обама. Колишній губернатор Аляски Сара пейлін зайняла друге місце.

Найгірше сусіди, за даними опитування: Надя Сулеман, жінка з Каліфорнії, яка народила восьмох дітей. За її життям Америка уважно слідкувала у реаліті-шоу.

Читайте також:

На прийом до Обами незаконно пробрався ще один непроханий гість

Барак Обама запалив біля Білого дому вогні різдвяної ялинки

На прийом в Білий дім проникли непрохані гості

За рік президентства Обама сильно схуд, бо працює на благо країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: