Білл Гейтс розповів про наполегливість при купівлі Skype

Білл Гейтс зізнався, що наполягав на тому, щоб Microsoft купила Skype.

Засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс дав інтерв'ю, в якому розповів про те, що особисто рекомендував компанії придбати комунікаційний інтернет-сервіс Skype і "просував цю ідею" серед її керівників.

Минулого тижня рада директорів Microsoft схвалив найбільше поглинання в історії компанії: сервіс IP-телефонії Skype перейшов Microsoft за $ 8,5 млрд.

"Я був затятим прихильником цієї угоди" - зізнався "Бі-бі-сі" Гейтс.

Skype був створений Нікласом Ценнстрема і Янусом Фріісом. Сервіс, що дозволяє безкоштовно спілкуватися в режимі відеочату або голосових дзвінків, працює з 2003 року.

Угода з Skype забезпечить Microsoft доступ до 600-мільйонної аудиторії інтернет-сервісу, з монетизацією якого поки виникають проблеми.

"Я вважаю цю угоду чудовою, прекрасною для Skype. Чудової для Microsoft, - сказав Гейтс. Мені дуже цікаво подивитися на те, як розробники Microsoft почнуть працювати спільно з розробниками Skype і що з цього вийде", - додав бізнесмен.

За тиждень до того як стало відомо про угоду Skype і Microsoft, західні ЗМІ повідомляли про те, що сервіс інтернет-телефонії хочуть придбати Google і Facebook. За неофіційними даними, за Skype компанії пропонували від $ 3 до $ 4 млрд.

Читайте також:

Microsoft став власником Skype за 8,5 мільярда доларів

Між Путіним та Медведєвим знову розбіжності - через Skype і Gmail

Skype запустив відеозв'язок для iPhone

У Facebook готують український День Гніву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: