Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Білорусь обійшла РФ за рівнем реальної зарплати, а Україна ледь переступила поріг у $1 тис.

Економіка Росії буде скорочуватися.

Реальні зарплати в Білорусі перевищили показники оплати праці в Росії.

Як вважають експерти російського Інституту соціальної політики Вищої школи економіки, середня зарплата за паритетом купівельної спроможності валют минулого року сягнула $ 1648. При цьому в РФ - $ 1640.

Мінськ уперше обігнав Москву за цим показником 2015 року. "Пік реальних зарплат припав на середину 2014 року, потім вони знижувалися протягом трьох років, поки не відновили [зростання] в минулому році, приблизно з другого кварталу", — сказав науковий співробітник Білоруського економічного дослідницько-освітнього центру (BEROC) Дмитро Крук.

У 2015 році реальна нарахована заробітна плата в Росії скоротилася на 9% щодо попереднього року. У наступні роки вона зростала невеликими темпами: приріст склав плюс 0,8% у 2016 році і плюс 2,9% у 2017 році. При цьому девальвація рубля в 2014-2015 роках призвела до скорочення оплати праці в Росії в доларовому вираженні.

Мінекономрозвитку очікує уповільнення темпів зростання реальних зарплат із планованих 6,3% в 2018 році до 0,8% у 2019 році.

Російські експерти також підрахували, що в Україні середня зарплата нижча. У 2017 році вона склала $1074. У Польщі - $ 2343, в Чехії - $ 2026, і в Угорщині - $ 2107.

ВідеоЗарплати українців зросли більше ніж на чверть - економічні новини

Протягом 2018-го року розмір середньої заробітної плати зріс до  8 225 гривень, що майже на третину більше ніж за такий самий період минулого року.Восени вирушить перший пасажирський потяг за маршрутом Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури. В Україні дуже подешевшала молода картопля. Про обвал цін на ринку заявляють в Українській асоціації виробників картоплі. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Зарплати українців зросли більше ніж на чверть - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції