Білорусь обмежила вивезення бензину

Білорусам заборонили їздити за кордон з повним баком бензину частіше, ніж раз на 5 днів.

Уряд Білорусі ввів обмеження на вивезення зі своєї території автомобільного палива призначеного для особистого користування. Відповідна постанова набула чинності 11 червня.

"До товарів для особистого користування, що вивозяться з території Білорусі фізичними особами за межі митної території Митного союзу, не відноситься автомобільне паливо у разі виїзду фізичної особи на транспортному засобі більше одного разу впродовж п'яти діб", - говориться в документі, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Введення таких заходів пояснюється необхідністю стабілізації ситуації на внутрішньому паливному ринку, а також недопущення незаконного вивезення з території країни товарів, використовуваних для комерційних цілей під виглядом товарів для особистого користування.

З моменту набуття чинності документу, безмитно за межі Митного союзу можна їздити з повним баком "+ десять літрів" не частіше ніж раз на п'ять днів.

Нагадаємо, що 6 червня білоруське виробниче об'єднання "Білорусьнафта" офіційно оголосило про введення обмежень на продаж бензину А-92 і дизельного палива за білоруські рублі на автозаправках.

Для легкових автомобілів продаж нафтопродуктів обмежений до 25 л, для великовантажних - до 100 л.

Читайте також:

Лукашенко розпорядився негайно знизити ціни на бензин

У Білорусі обмежили продаж бензину і солярки

Білорусь оприлюднила план виходу з фінансової кризи

Лукашенко звинуватив "братів-росіян" у білоруській кризі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: