Білорусь отримала 200 млн доларів кредиту від Росії

Чотири російські фінустанови виділили Білорусі кредит у 200 млн доларів.

Міністерство фінансів Білорусі отримало від російських банків синдикований кредит у розмірі 6 мільярдів рублів (близько 198 млн дол.).

Про це ввечері 30 грудня повідомляється в офіційному прес-релізі, розміщеному на сайті Зовнішекономбанку.

Кредиторами Білорусії, крім ЗЕБа, виступили "Сбербанк Росії", "Газпромбанк" і "Альфа-банк". Агентом по кредиту призначений "Сбербанк". Термін кредиту складає більше року.

Надані Білорусії кошти будуть направлені на "розвиток інтеграційних і коопераційних зв'язків між двома країнами", а також посприяють "сталому зростанню економіки Білорусії".

Крім того, вищевказані банківські структури стануть організаторами розміщення на російському фондовому ринку державних облігацій Білорусії, які будуть номіновані у валюті РФ. Загальний обсяг розміщених облігацій досягне 15 мільярдів рублів.

Про те, що Білорусь попросила кредит у російського комерційного банку, стало відомо на початку листопада. Тоді повідомлялося, що Мінськ веде переговори з "Сбербанком", однак про можливу участь інших російських банків в цій операції відомо не було.

Нагадаємо також, що 23 грудня білоруський Нацбанк заявив про отримання від Міжнародного валютного фонду (МВФ) 688 мільйонів доларів - четвертого траншу стабілізаційного кредиту фонду. Загальна сума кредиту, за яким Білорусь звернулася до фонду, складає 3,63 мільярда. На сьогоднішній момент Білорусь отримала від МВФ в цілому 2,88 мільярда доларів.

Читайте також:

Білорусь заплатить за російський газ менше України

Лукашенко: тільки ідіот може відмовитись від російської мови

Лукашенко висилає з Білорусії до Росії своїх рецидивістів

Росія, Білорусь і Казахстан домовилися про єдиний економічний простір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: