Білорусь підніме мито на експорт нафти до України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мито також підняли на експорт нафти та нафтопродуктів до країн Євросоюзу.

Починаючи від 1 травня Білорусь підвищить експортне мито на нафту та нафтопродукти для країн, що не входять до Євразійського союзу з Росією.

Про це пише "Интерфакс-Запад".

Таким чином, нафта та бензин, які Білорусь продаватиме до українского та ринку Євросоюзу, можуть дещо подорожчати. 

Експортне мито стягується під час вивезення товару з країни. Наразі Білорусь уніфіковує свої експортні мита з Росією для того, аби можна було завозити російську нафту без мит.

Зазначимо, що мито на сиру нафту у Білорусі зросте від 97,4 долара до 104,6 долара за тонну, на товарні бензини — від 29,2 долара до 31,3 долара за тонну.

Раніше білоруський концерн "Белнефтехім" заявив, що вимагатиме від російської "Транснафти" компенсації за експортування неякісної нафти. Там говорять про можливі збитки десятки мільйонів доларів через постачання неякісної нафти з боку Росії. Білорусь тоді призупинила експорт світлих нафтопродуктів до України, Польщі та країн Балтії. Це відбувається на тлі відмови Москви підтримати пропозицію Мінська щодо збільшення майже на чверть тарифу на транзит територією Білорусі.

ВідеоСловаччина слідом за Україною відмовилась від транзиту нафти з Росії

Бо у ній підвищений рівень органічного хлору. Частина нафтогону між Україною та Словаччиною не працюватиме до врегулювання ситуації. Раніше приймати забруднену російську нафту на невизначений термін припинили Німеччина і Польща. Кажуть, якість продукту занадто низька. Сировину з такими показниками польські заводи переробляти не здатні.    

Словаччина слідом за Україною відмовилась від транзиту нафти з Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції