Білорусь попросила кредит у МВФ

Уряд Білорусі і Національний банк країни попросили у Міжнародного валютного фонду (МВФ) резервний кредит в два мільярди доларів.

Про це повідомив представник Нацбанку Анатолій Дроздов, передає місцеве агентство "Телеграф". Кошти необхідні Білорусі для того, щоб місцева економіка не постраждала від фінансової кризи. У Нацбанку підкреслюють, що поки світова криза Білорусі не торкнулася.

Раніше повідомлялося, що Білорусь добивається аналогічного кредиту в два мільярди доларів від Росії. 21 жовтня міністр фінансів Олексій Кудрін заявив, що Росія готова видати цей кредит. Мільярд доларів надійде в економіку Білорусі до кінця 2008 року, а ще один мільярд - в 2009-у.

В середині жовтня президент Олександр Лукашенко заявляв, що Білорусь не постраждала від фінансової кризи, проте її наслідки все-таки можуть позначитися на економіці країни. За словами Лукашенко, це пов'язано з тим, що зарубіжні ринки можуть закритися для місцевих виробників.

Білорусь - не перша країна на території СНД, яка попросила кредит у МВФ. Раніше з аналогічним проханням виступив уряд України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: