Білоруси сукпили усі найгірші автівки Прибалтики

Білоруси розкупили усі старі машини прибалтійських країн. Так населення готується до підвищення мита на іномарки.

Білоруси почали масово скуповувати автомобілі, щоб встигнути до 1 липня, коли в країні будуть підвищені мита на іномарки.

Імпорт здійснюють переважно із сусідніх прибалтійських країн, зростання економіки яких прискорилося завдяки підвищеному попиту на авто.

"Віддаємо гроші за будь-який автомобіль, який можна купити, перш ніж будуть збільшені тарифи. Купуємо і якісні автомобілі, і розвалюхи", - розповів Микита Шушко, який здійснює доставку автомобілів в Білорусь з Прибалтики.

У Литві, Латвії та Естонії за перші три місяці 2011 продажі автомобілів збільшилися на 83%. А внутрішній валовий продукт в Естонії виріс на 8%, у Литві - на 6,9%. Ці темпи є найвищими в Євросоюзі. Інформація про те, наскільки це зростання пов'язане зі збільшенням продажів автомобілів, поки недоступна.

"Покупці з Білорусі, готуючись до підвищення мит, очистили наш автомобільний ринок за два роки. Вони купили багато справжнісінького сміття. На щастя, тепер ці машини не є частиною естонського автопарку", - зазначив Ааре Стейнберг, глава компанії, що займається продажем старих автомобілів у Талліні.

Читайте також:

Причиною девальвації в Білорусі назвали вибори Лукашенка

У Білорусі бензин подорожчав на 25% за один день

Економіку Білорусі може врятувати кредит у 8 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: