Білоруський багатій передумав купувати українську дочку "Сбербанку Росії"

Прокопеня пояснив рішення наміром зосередитися на інших проектах.

Білоруський бізнесмен Віктор Прокопеня відкликав подану в Національний банк України заявку на покупку української філії "Сбербанку Росії". Як пояснив підприємець, він ухвалив рішення "сконцентруватися на інших планованих інвестиціях і проектах".

При цьому підприємець наголосив, що продовжує вважати покупку українського бізнесу "Сбербанку" РФ "хорошою інвестиційною можливістю", однак для себе бачить за краще зосередитися на роботі над іншими проектами. "Проекти, якими ми зараз займаємося, є найкращим вкладенням нашого часу", - пояснив бізнесмен.

ВідеоУ Києві активісти влаштували концерт біля відділення російського "Сбербанку"

Раніше в липні Нацбанк відхилив заявку на покупку української дочки "Сбербанку Росії" консорціумом латвійського Norvik Bank (акціонер Григорій Гусельников) і білоруської компанії Саїда Гуцерієва (син основного власника компанії "Русснефть" і групи "Сафмар"). Підставою для відмови назвали ненадання інвесторами документів, необхідних для здійснення перевірки на предмет їх відповідності вимогам законодавства України. За чутками, потенційні покупці не змогли довести НБУ наявність у них достатнього обсягу власних коштів і підтвердити джерело їх походження.

Фотогалерея У Львові заблокували роботу російського "Сбербанку" (5 фото)

Залиште свій коментар