Більше 100 тисяч безробітних не отримають державної допомоги

Через "дірку" у законі, яка виникла через суперечливі рішення органів влади, частина звільнених людей залишиться без компенсацій.

Люди, які були звільнені за згодою сторін у період дії норми, згідно з якою соціальна допомога з безробіття виплачується на 91-й день після реєстрації у центрі зайнятості, не одержать компенсацію.

Про це повідомив член правління Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування на випадок безробіття Андрій Дроздов.

Він, зокрема, зазначив, що рішення Конституційного суду про відміну цієї норми і виплату допомоги з безробіття з 8-го дня після реєстрації у центрі зайнятості, як було до цього, вступило в дію з моменту її ухвалення, тобто з кінця квітня. Тому ті, хто був звільнений за згодою сторін з кінця січня до кінця квітня 2009 року, не можуть одержати компенсацію допомоги з безробіття.

Як повідомлялося, 30 квітня Конституційний суд оприлюднив рішення за поданням президента, яким визнав неконституційною норму про виплату допомоги з безробіття з 91-го дня після звільнення за згодою сторін.

Отже, ці положення втрачають силу від дня ухвалення КС відповідного рішення.

За словами міністра праці і соціальної політики Людмили Денісової, за час дії цієї норми кількість зареєстрованих у центрах зайнятості громадян, які були звільнені за згодою сторін, становила майже 112 тис. людей, або майже 40% від загальної кількості зареєстрованих безробітних.

Читайте також:

В Україні зменшилися борги із зарплат і кількість безробітних

Безробіття в США побило 25-річний рекорд

Звільненим працівникам дозволили звертатися до суду за грішми

В Україні стало на 30 тисяч безробітних менше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: