Більшості українців важко сплачувати за комунальні послуги

Більше половини громадян України (близько 56,3%) зазнають труднощів з оплатою послуг житлово-комунального господарства.

Більшість українців зазнають труднощів з оплатою комунальних послуг і виступають проти посилення санкцій за несвоєчасну сплату. Про це свідчать результати опитування, проведеного в грудні Інститутом Горшенина.

Зокрема, більше половини громадян України (56,3%) зазнають труднощів з оплатою послуг ЖКГ. З них 29,6% вибрали відповідь "швидше так", а 26,7% - "точно так". Не зазнають труднощів з оплатою комунальних послуг біля третини українців (33,8%).

При цьому 19,3% відповіли "швидше немає", а відповідь "точно ні" вважали за краще 14,5% респондентів. Не змогли відповісти на це питання 9,9% опитаних.

Опитування проводилося з 10 по 12 грудня. Всього було опитано 1200 респондентів, що проживають в багатоквартирних будинках України, в містах-мільйонниках: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі і Львові, у віці від 18 років. Квотами були регіон проживання, стать та вік респондентів. Погрішність репрезентативності дослідження не перевищує +/-2,8%.

Як повідомлялося, в Україні нерегулярно розраховуються за надані житлово-комунальні послуги близько 10% громадян.

З них 5% складають бідні верстви населення, реально не мають можливості заплатити, а решта 5% - люди забезпечені, але не оплачують "комуналку".

Читайте також:

Уряд: підвищення якості послуг ЖКГ не буде

Рада відмовилась зупинити підвищення комунальних тарифів

На вимогу МВФ з українців братимуть пеню за несплату компослуг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: