Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біткоїн почав щодня дорожчати на понад 10%. Що це може означати

Дорожчають також інші криптовалюти.

Уранці п'ятниці, 13 квітня, на  різних біржах криптовалюта біткоїн здорожчала на 12-13% - до 7,7-7,9 тис. доларів.

Зокрема, за даними порталу CoinMarketCap, біткоїн здорожчав на 12,39% - до 7785 доларів. На біржі Bitfinex криптовалюта зросла в ціні на 13,33% - до 7882 доларів, на OKEx - на 13,09%, до 7860 доларів. Про це пише "Прайм".

У четвер, 12 квітня, під час торгів біткоїн уперше за останні два тижні досягав 8 тисяч доларів на біржі Bitfinex. Ще восени він коштував у понад два рази дорожче.

Ціна біткоїна другий день поспіль зростає на понад 10%

Зростання вартості біткоїна може означати завершення глибокої корекції, яка спостерігалася в першому кварталі 2018 року, зазначають аналітики.

Учорашнє здорожчання біткоїна на 14% аналітики пов'язують із рішенням країн Євросоюзу підписати декларацію про створення Європейського партнерства в сфері блокчейну. Учасники проекту мають намір обмінюватися досвідом і знаннями в технічній і нормативній сферах, готувати запуск єдиних для ЄС додатків з використанням технології розподілених реєстрів для державного та приватного секторів.

"Учора біткоїн пішов за іншими валютами і показав істотне зростання на тлі великих обсягів торгів - майже 10 мільярдів доларів за добу. Рівень закриття - 7912  доларів - майже на 14% вище за попередній. Таким чином, ціна вже четвертий раз підійшла до лінії спадного тренду, який розпочався в грудні 2017 року", - зазначив директор з інвестицій міжнародної мережі професійних інвесторів у цифрові активи CryptoLife Мансур Гусейнов, якого цитують "РИА Новости".

Аналітик додав, що з урахуванням великих обсягів торгів і загального пожвавлення щодо інших валют, можна очікувати перелому негативного тренду в динаміці криптовалют.

"Продовження зростання має це підтвердити", - сказав Гусейнов.

Дорожчають також альтернативні криптовалюти: Ethereum - на 13%, до 485,33 долара, Ripple - на 16,77%, до 0,61 долара, Bitcoin Cash - на 8,53%, до 731,6 долара.

Капіталізація ринку криптовалют, за даними CoinMarketCap, становить 271,2 млрд доларів. На частку біткоїна припадає близько 44% усього ринку криптовалют.

ВідеоЯк заробляють мільйони на біткоїнах

Ерік Фінман - наймолодший біткоїн-мільйонер в світі. У нього 403 BTC, які повільно але впевнено підбираються до сумарної вартості в $ 3 млн за поточним курсом. Ми розповімо, як по всьому світу люди заробляють мільйони, не виходячи з дому, і що знають про цифрове золото в Україні. Що ж таке крипто-валюта – гроші майбутнього чи велика афера? 

Як заробляють мільйони на біткоїнах

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції