Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Битва тортів. АМКУ оштрафував "Київхліб" за подібність упаковки з продукцією "Рошена"

Штраф становить 219 тисяч гривень.

Антимонопольний комітет України оштрафував "Київхліб" на 219 тис. грн за те, що упаковка торта його виробництва схожа з продукцією "Рошена".

"Оштрафовано ПАТ "Київхліб" на 219 тис. грн за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 4 закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції", у вигляді використання ПАТ "Київхліб" у господарській діяльності оформлення упаковки кондитерського виробу-торту "Казковий ключик", яке схоже на оформлення упаковки кондитерського виробу-торту "Золотий ключик" виробництва дочірнього підприємства "Кондитерська корпорація "Рошен", яке раніше почало використовувати його у господарській діяльності, що може призвести до змішування з діяльністю ДП "Кондитерська корпорація "Рошен", - зазначили в АМКУ.

У "Київхлібі" стверджують, що упаковки різні й будуть оскаржувати рішення Антимонопольного комітету.

"У справі достатньо доказів, які свідчать про те, що порушення конкурентного законодавства відсутнє – це і дослідження судового експерта та незалежне опитування, проведене спеціалізованою маркетинговою компанією. Та головним доказом є використання на упаковці продукції великого зображення власної торговельної марки "БКК", яка протягом багатьох років є добре впізнаваною покупцями. Це, своєю чергою, повністю спростовує висновки АМК щодо можливості змішування продукції компанії "Київхліб" з продукцією корпорації "Рошен". Крім того, під час винесення спірного рішення АМК України перебрало на себе не властиві йому повноваження органу експертизи щодо встановлення факту подібності упаковок", - ідеться в повідомленні "Київхліба".

Юридична служба підприємства повідомила, що "Київхліб" "налаштований у правовому полі доводити незаконність рішення Антимонопольного комітету та відновлювати свої порушені права та ділову репутацію".

Залиште свій коментар

Вибір редакції