Бізнесмени рятуються від кредитів банкрутствами

Як показати банкірам "дулю" та не виплачувати величезний кредит? Схема дуже проста - треба... збанкрутіти.

За два місяці поточного року в Україні стали банкрутами 1,5 тисячі підприємств. У такий спосіб бізнесмени намагаються позбутися великих банківських кредитів. Навіть з'явилися фірми, які за гроші допомагають збанкрутіти.

Цілий "клуб" бажаючих оголосити себе банкрутом був створений у Харкові. Щонайменше 10 людей пішли за цією схемою вирішення своїх питань – адже це дозволяє розпродати майно та почати бізнес спочатку.

План дій справді нескладний. Підприємець пише заяву до Господарського суду про визнання банкрутом. Після позитивного рішення, починається або санація фірми, на час якої кредит заморожується, або ліквідація - тоді все майно пускають із молотка на аукціоні. І кошти спрямовують на сплату позики.

Показати банкірам "дулю" може і звичайний позичальник. Застосувавши, щоправда, сіру схему. Так, набравши кредитів, треба зареєструватися як підприємець і переконати банк, що ви берете позики для бізнесу.

Для банкрутства борг має бути не менше за 180 тисяч гривень. Якщо не вистачає, можна штучно його збільшити і піти до суду. Далі знову: або кредитні канікули, або продаж майна. При чому купити його можуть свої люди. Позика сплачується, а майно теоретично повертається.

Втім, це вже буде вважатися "фіктивним банкрутством", і в Україні за це передбачена кримінальна відповідальність.

Як збанкрутіти на користь для себе - дізнайтеся більше з відеосюжету ТСН.

Читайте також:

Восени Україну накриє хвиля банкрутств

Борги по зарплатах в Україні наблизилися до 2 мільярдів

Десять офшорів нададуть дані про ухилення від податків

Стельмах: долар за два-три місяці сильно впаде

ВідеоВ Україні епідемія банкрутства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: