Близько трьох мільйонів українців працює за кордоном

У зв'язку зі світовою економічною кризою і зростанням безробіття збільшується тиск на робочі місця українців в країнах, в яких вони працюють.

Робітник
УНІАН
Близько трьох мільйонів українців працює за кордоном
Міністерство праці і соціальної політики оцінює кількість українських трудових мігрантів в 3 млн осіб, повідомляє прес-служба міністерства з посиланням на управління політики зайнятості і трудової міграції.

"За різними експертними оцінками зараз за кордоном працює до 3 млн громадян України", - заявили в управлінні.

Між тим, згідно з даними суб'єктів господарської діяльності по посередництву в працевлаштуванні за кордоном, в 1 півріччі 2010 року на території іноземних держав тимчасово працювали близько 42 тис. українських громадян (в 1 півріччі 2009 року - 38,3 тис. осіб).

Нагадаємо, що навесні 2010 року уряд Чехії, де останніми роками відчувався великий приплив трудових мігрантів з України, ініціював проект під назвою Наслідки міграції для України.

Між тим, у зв'язку зі світовою економічною кризою і ростом безробіття збільшується тиск на робочі місця українців в країнах, в яких вони працюють. На тлі спаду виробництва в Україні ускладнюється працевлаштування у разі повернення мігрантів додому.

Як повідомлялося, за результатами соціалогічного опитування, майже кожен п'ятий українець мріє тимчасово попрацювати за кордоном, а 15% хотіли б покинути свою батьківщину назавжди.

Читайте також:

15% українців хочуть назавжди покинути свою батьківщину

В ЄС бояться української мафії

Янукович повністю ліквідує Державну міграційну службу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: