Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Bloomberg назвав українську економіку однією із 50 інноваційніших у світі. Інфографіка

Загальний показник України склав 56,77 пункту.

Україна потрапила до п'ятдесятки найбільш інноваційних економік світу, посівши 41 місце. Відповідний рейтинг склало авторитетне видання Bloomberg.

Перше місце з показником 91,31 пункту посіла Південна Корея, за нею розмістилися Німеччина, Швеція, Японія і Швейцарія. США опинилися на восьмому місці у рейтингу, Росія – 12, Китай – 21.

Загальний показник України склав 56,77 пункту. "Поява у будь-якому місці списку топ-50 повинна дати економіці привід для радості, оскільки це може означати поштовх для більш довготермінової перспективи росту", – йдеться у статті.

Видання також зазначає, що рейтинг формувався з 200 економік, з яких ті, які не надали дані про шість–сім категорій були виключені, що зменшило список до 84 економік.

Рейтинг інноваційних економік

Як повідомлялося раніше, Світовий банк планує розширити програму інвестування в інфраструктурні та інші системні проекти в Україні.

Тим часом президент Петро Порошенко під час прес-конференції сказав, що інвестиції в економіку України в 2016-му будуть значними і становитимуть мільярди доларів. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції