Бойко і Міллер продовжили обговорення ціни на газ для України

Мінпаливенерго та "Нафтогаз" проводять чергову зустріч з керівництвом "Газпрому" щодо умов зменшення закупівельної ціни на російський газ.

Міністр палива й енергетики України Юрій Бойко і голова правління НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін перебувають у Москві, де зустрілися в центральному офісі ВАТ "Газпром" з головою правління російської газової компанії Олексієм Міллером.

"На зустрічі було продовжено розгляд взаємодії сторін у рамках довгострокових контрактів на постачання і транзит газу. Зокрема, обговорювалися питання, пов`язані з ціновими параметрами контракту купівлі-продажу російського газу", - йдеться в повідомленні "Газпрому".

Як повідомлялося, міністр палива й енергетики України Бойко проводив переговори з "Газпромом" 16 квітня. За інформацією, поширеною прес-службою уряду РФ, російський прем`єр Володимир Путін за підсумками переговорів дав вказівку підготувати проект відповідної постанови уряду для оформлення досягнутих домовленостей щодо ціни на газ.

Нагадаємо, Росія розглядає можливість надання знижки на газ Україні, в т.ч. в обмін на участь в проектах по гідрогенерації або атомній генерації на території України.

Також була інформація про те, що росіяни можуть переглянути умови контракту на постачання газу для України виключно після вирішення принципових для РФ питань, до яких зокрема відноситися підписання довгострокового контракту українського "Енергоатома" з російським ТВЕЛом.

Читайте також:

У Росії думають над тим, які умови висунути Україні в обмін на дешевий газ

РФ піде Україні на поступки щодо газу в обмін на контракт з ТВЕЛ

Янукович попросив знизити ціну на російський газ на 25%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: