Бойко обговорює з МВФ фінансовий стан "Нафтогазу"

Розмір дефіциту "Нафтогазу" став головною темою переговорів між Мінпаливенерго та МВФ, який вважає фінстан НАКу - одним з пунктів відновлення співпраці з Україною.

Міністр палива та енергетики Юрій Бойко проводить у Києві переговори з місією Міжнародного валютного фонду присвячені вирішенню питань фінансової стабілізації НАК "Нафтогаз України".

Про це, відкриваючи засідання Антимонопольного комітету України, повідомив в.о. глави АМКУ Олександр Мельниченко.

За словами Мельниченка, Бойко мав бути присутній на згаданому засіданні для підписання угоди про співпрацю між Мінпаливенерго та АМКУ, однак замість міністра, Мінпаливенерго на засіданні АМКУ представляв перший заступник міністра палива та енергетики Володимир Макуха. "Його (Юрій Бойка) відкликало керівництво держави на переговори з МВФ, які зараз відбуваються в цю мить на найвищому рівні", - сказав Мельниченко.

У свою чергу, Макуха повідомив предмет переговорів. "Предмет переговорів полягає в тому, що в умовах реалізації програми МВФ є певні пункти, які стосуються фінансової стабілізації НАК "Нафтогаз України", розміру дефіциту НАК - ось ці питання якраз обговорюються сьогодні з місією МВФ. Зараз говорити про остаточні параметри достатньо складно, тому що продовжуються наші переговори з Російською Федерацією. Залежно від результатів цих переговорів буде різний результат і по дефіциту, і по решті параметрів нашої угоди", - сказав Макуха.

Як повідомлялося, раніше міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service відкликало рейтинги вірогідності дефолту НАК "Нафтогазу України".

Читайте також:

Війну Фірташа і Нафтогазу запланували на травень

До "Нафтогазу" повернувся керівник часів уряду Януковича

Moody's відкликало рейтинги вірогідності дефолту "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: