Бойко висуне США ноту протесту

Мінпаливенерго готує послу США в Україні ноту протесту в зв'язку з недобросовісною діяльністю американської корпорації AES на українському енергоринку.

Міністр палива і енергетики Юрій Бойко доручив заступникові голови Мінпаливенерго Володимиру Лучникову підготувати ноту послові США в Україні Вільяму Тейлору в зв`язку з систематичним невиконанням ЗАТ ”AES-Київобленерго”, якою володіє міжнародна корпорація AES (США), вимог нормативних документів, що регулюють діяльність обласних енергозабезпечуючих компаній.

Вільям Тейлор
УНІАН
Посол США в Україні Вільям Тейлор
Таке доручення Бойко дав під час всеукраїнської селекторної наради з питань проведення осінньо-зимового періоду 2007-2008 рр. у суботу в Києві.

Зокрема, за даними Мінпаливенерго, за десять місяців компанія виконала ремонт повітряних ліній тільки на 68,9% від плану на рік при середньому показникові по Мінпаливенерго 86,8%; трансформаторних підстанцій – 68,2% від запланованого на рік при середньому показникові по Мінпаливенерго 93,1%; витрати на ремонт електричних мереж – 56,7% від запланованого на рік при середньому показникові по Мінпаливенерго 91,2%.

У ході наради представники Держенергонагляду заявили про невиконання ”AES-Київобленерго” розпоряджень, даних раніше енергокомпанії наглядовими органами.

ДОВІДКА. ЗАТ ”AES-Київобленерго” експлуатує розподільні електричні мережі, розташовані на території Київської області (за винятком столиці) і поставляє електроенергію споживачам регіону.

Власником 89,12% акцій ”AES-Київобленерго” є AES Washington Holdings B.V. (Нідерланди), дочірня компанія AES Corp. (США).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: